poniedziałek, 10 grudnia 2012

Księżna Mary

8 grudnia zakończyła się oficjalna wizyta w Chinach księcia Frederika i księżnej Mary, stylizacje z pierszego dnia możecie zobaczyć tutaj.

Przeglądając różne blogi o księżnej Kate i księżnej Mary natknęłam się na komentarze które mówiły o tym, że Mary i Kate są do siebie podobne i podobnie się ubierają. Zgadzam się z tym.

Kronprinsparret besøger på sightseeing i Hong Kong HONGKONG/

FREDERICK ET MARY DE DANEMARK VISITE A BEIJING 

DZIEŃ I - KOLACJA


Księżna miała na sobie ponownie jedwabną drukowaną sukienkę duńskiego projektanta Yde Ole. Księżna nosiła tę sukienkę w Nowym jorku i Korei Południowej.


Kolczyki są z kolekcji Kharisma od Marianne Dulong i są bezwzględnie jedną z ulubionych par kolczyków Mary. Marianne Dulong stworzyła kolekcję wraz z Anją Camillą Alajdi która jest osobistą stylistką księżnej.


do sukienki założyła buty od Gianvito Rossi.


***
DZIEŃ II
Księżna ma na sobie żakiecik sukienkę SAND, pierwszy raz żakiet miała go na sobie 22 listopada, odwiedzając fundację Netwerk


pierścionek od Georg'a Jensen;a

clip_image176

torebka RIKA

Rika _ Camelia

buty od PRADY

clip_image050

DZIEŃ III

Księżna Mary miała na sobie płaszczyk od  Diane von Furstenberg, który nosiła już w zeszłym roku. 


marynielsjuul2JS

Pod płaszczykiem kryła się sukienka, którą księżna pierwszy raz nosiła w 2004 roku na letnim rejsie do Odense:buty pochodzą od Valentino, na zdjęciu powyżej ( z lewej) księżna była ubrana tak samo, tj. miała na sobie tę samą sukinkę i buty, jeżeli się nie mylę to zdjęcie pochodzi ze spotkania z Barakiem i Michelle Obama, a z prawej własnie z rejsu po Odense. 


do tego kolejny raz torebkę od Nadeli CopenhagenDZIEŃ III - KOLACJA

księżna wystąpiła w sukience za 12 500 DKK od duńskiego projektanta Elise GUG.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz