środa, 6 lutego 2013

Księżna Marie, księżna Letizia i księżna Matylda.

YENI_K~2.jpg

Dziś 37 urodziny świętuje księżna Marie z Danii


Księżna na przestrzeni lat:


dwa dni przed ślubempierwsze wakacje po ślubie.
***


Jak poinformował Pałac, księżniczka Isabella, w lecie rozpocznie naukę w Szkole Tranegård w Helleruptej tej samej do której uczęszcza Jej brat, książę Christian .

***

Wczoraj książę Frederik miał napięty harmonogram, z samego rana spotkał się z Poul'em Erikiem Hoyer'em z duńskiego Badminton Association. Spotkanie odbyło się w Amalienborg. Później, po południu, książę Frederik wręczył honorową nagrodę tenisiście Frederikowi Nielsen Lochte. 


Książę jednak nie zapomniał o swej żonie, która wczoraj obchodziła 41 urodziny. W drodze powrotnej zatrzymał się przy jednej z kwiaciarni, gdzie kupił księżnej bukiet kwiaty, miał także powiedzieć wezmę je do domu dla żony.

***Księżna Letizia uczestniczyła wczoraj na spotkaniu kolejny raz związanym z walką z rakiem i rzadkimi chorobami. Spotkanie odbyło się w siedzibie EFRR w Madrycie. Księżna kolejny raz wybrała torebkę Coach,  czarny żakiet pochodzi od Magrit.Rok temu księżna na tym spotkaniu nie wyglądała tak profesjonalnie. Kwiecista sukienka od Ailanto nie była dobrym wyborem na tego typu spotkanie. Co ciekawe księżna miała ze sobą swoją ukochaną torebkę Coach, z którą ostatnio widzieliśmy ją dwa razy.

***

wartość null

Książę Filip i księżna Letizia byli widziani na opustoszałej ulicy Starego Madrytu.
Jak donosi Hola, w przeddzień swoich urodzin książę zabrał Letizię na romantyczną kolację dla dwojga do francuskiej restauracji. Następnie po kolacji książę i księżna wrócili do pałacu samochodem, który był zaparkowany na publicznym parkingu.

***Wczoraj wieczorem księżna Matylda jako honorowy prezes UNICEF, uczestniczyła w prezentacji filmu z filmu pana Marc-Henri Wajnberg'S, Kids Kinszasa , które odbyło się w kinie Vendôme w Brukseli .

4 komentarze:

 1. fajna notatka

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne jest to zdj Felipe i Letizi z tej gazety :) widać ich miłość, której nie ukazują publicznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. kotś z tego bloga chce zniszczyc bloga patrycji ale ,,,, ONA SIĘ NIE PODDA TAK JAK MARLENE CZY MARTA

  OdpowiedzUsuń
 4. To osoba z blogu MARTY- z zazdrości.Marta olewa swoje czytelniczki i one wszystkie nie mają czego komentować więc latają po innych blogach o rodzinach królewskich i wylewają swój jad i flustracje!

  OdpowiedzUsuń