niedziela, 10 lutego 2013

Nowe zdjęcia Ingrid z Norwegii, książę Albert w Brazylii oraz Mary i Frederik w Szwajcarii


Pałac Królewski opublikował nowe zdjęcia księżniczki Ingrid Alexandry


Na zdjęciach księżniczka wyszła pięknie, tylko szkoda, że jest ubrana w tak ciemne kolory, co uwydatnia się na zdjęciu poniżej:


***

Księżna Karolina odwiedziła Musee d'Archeologie Prehistorique aby zobaczyć nową wystawę zatytułowaną, la Conquête du feu , w dniu 8 lutego 2013 roku.

"Musee d'Archeologie Prehistorique prezentuje swoją nową wystawę, la Conquête du feu, we współpracy z Musée d'Archeologie de Nice. Korzystano zarówno ze źródeł historycznych i technicznych, dzięki zastosowaniu paneli, obiektów i filmu dokumentalnego publiczność będzie odkrywać początki swojej egzystencji, zarówno w stopniu społecznym i kulturalnym, spójność grup ludzi oraz narzędzia używane od prehistorii do dziś. "

Księżna była ubrana w piękny niebieski płaszczyk, zdziwiło mnie jednak, że założyła okulary, bransoletkę którą ma na prawej ręce nosiła podczas ślubu w Luksemburgu, księżna Mette-Marit z Norwegii posiada identyczną.

***


Podczas gdy księżna Charlene zażywa słońca w Saint Barthelemy, książę Albert przebywa w ... Brazylii. Książę Albert świetnie bawi się w Rio de Janeiro, gdzie trwa karnawał. W piątek, 8 lutego 2013, suwerenny książę odwiedził Casa do Menor Sao Miguel Arcanjo, charytatywną organizację pomagającą dzieciom. Później, kochający zabawę książę  tańczył z mieszkańcami.

Príncipe de Mônaco cai no samba durante visita a Nova IguaçuO príncipe Albeto II beija uma criança atendida pelo projetoO príncipe discursa durante visitaAlberto II cumprimenta o prefeito Nelso Bornier

Uśmiechnięty i wzruszony ciepłym przyjęciem, książę podziękował wszystkim za prezenty. Otrzymał nie mniej niż dziesięć przedmiotów, w tym obrazy, które przedstawiają historię powiatu i książki.


W sobotę z kolei książę wziął udział w tradycyjnym balu karnawałowym w Copacabana Palace Hotel w Rio de Janeiro. Na balu znaleźli się zwyczajni ludzie, Książę książę bawił się w środku WHO ze wszystkimi, bez szczególnego bezpieczeństwa wokół. "Jestem tu w interesach, ale skorzystałem z okazji, aby przyjść potańczyć. Jestem pierwszy raz podczas karnawału w Brazylii,. Będę tutaj jeszcze kilka dni, ale nie wiem, co zrobię." Wszystko jest bardzo ekscytujące! " 

Albert z Monako (Photo: Fábio Cordeiro / WHO Magazine)

***

Przed chwilą pałac królewski poinformował, że królowa Małgorzata z Danii, cierpi z powodu choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa, a lekarze oszacowali, że podróż do Chile jest zbyt stresująca. Wizyta została zaplanowana na 10-15 marca. Jak poinformował pałac to księżna Mary i książę Frederik zastąpią parę królewską w podróży. Mają tam zwiedzić Santiago, Valparaiso i północne Chile. Około 50 firm będzie uczestniczyć w wizycie, jednym z głównych celów jest wzmocnienie stosunków handlowych między Chile i Danią, w szczególności w zakresie rolnictwa i żywności, rybołówstwa i akwakultury, górnictwa, energetyki i ochrony środowiska i zdrowia.

Wszechstronny program kulturalny jest ważnym elementem wizyty. Asger Jorn wystawił w najstarszym i najbardziej prestiżowym muzeum Chile, Museo de Artes Bella, na tegorocznej wystawie wiele swoich eksponatów. W związku z ustaloną wizytą para odbędzie spotkanie literackie między duńskimi i chilijskmi poeta, i twórcami literatury dziecięcej.

Oficjalna wizyta w końcu przyniesie parę królewską do Obserwatorium Paranal w północnym Chile, ESO (European Southern Observatory) obserwatorium astronomicznego, gdzie Dania jest długoletnim współpracownikiem.

***Zdjęcia ze Szwajcarii ( aktualizacja):


danishroyalsskiholidayv.jpgPrincess Isabella Danii, Princess Mary Danii, Princess Josephine Danii, książę Frederik Danii, książę Vincent Danii i Książę Christian Danii spotkać prasy, podczas wakacji na nartach w dniu 10 lutego 2013 r. w Verbier, Szwajcaria.Crown Prince Frederik of Denmark and Prince Vincent of Denmark meet the press, whilst on skiing holiday on February 10, 2013 in Verbier, Switzerland.Książę Christian Danii spełnia prasa, podczas wakacji na nartach w dniu 10 lutego 2013 r. w Verbier, Szwajcaria.Princess Mary Danii i księżniczki Josephine Danii spotkać prasy, podczas wakacji na nartach w dniu 10 lutego 2013 r. w Verbier, Szwajcaria.Widok ogólny Verbier w dniu 10 lutego 2013 r. w Verbier, Szwajcaria.

Księżna Mary nosiła kurtkę od Tinny Anorak z Cintamani, kurtka w kolorze czarnym jest dostępna w cenie €: 262,59.
Buty pochodzą od Winter Boot Ridgetop z La C Rosse i kosztują od DKK 999,. do DKK 1200, -Czapka pochodzi od Birger Christensen i najprawdopodobniej kosztowała 2800 DKK.


4 komentarze:

 1. dlaczego albert nie ma dzieci z charlene?
  on ma tyle nielsubnych dzieci a z zona niestety nie ma nastepcy
  ciekawe to jest

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mnie to zastanawia...
   czy nie chcą, czy może ona nie może... albo po prostu się nie spieszą, ale on jest już po 50-tce więc powinni się postarać...

   Usuń
 2. Dla mnie to raczej oczywiste że księżna ma jakiś problem z zajściem w ciąże bo gdyby mogła to już dawno by w niej była

  OdpowiedzUsuń