poniedziałek, 11 lutego 2013

Nowości


Hiszpańska Rodzina Królewska oficjalnie pogratulowała dziś drużynie piłki ręcznej wygrania Mistrzostw Świata w dniach od 11 do 27 stycznia. Rodzina Królewska miła okazję pozdrowić członów kadry narodowej i osobiście wyrazić swoje gratulacje.Król pogratulował całemu zespołowi, stwierdził także, że Hiszpanie mogą być dumni z takich sportowców. Podziękował także personelowi technicznemu.


"Działając razem, wspólnie, mając zaufanie do nas i miedzy nami, zajdziemy daleko". Jego Królewska Mość podkreśliła również, że "ten chwalebny przykład jedności i skuteczności projektów pokazał reszcie świata, która był świadkiem naszego triumfu, że zasłużyliśmy na Złoty Medal".


W spotkaniu wziął udział także Minister Edukacji, Kultury i Sportu Jose Ignacio Wert, i przewodniczący Rady Sportu, kardynał Miguel.


***


Księżna Mette-Marit uczestniczyła w inauguracji  Northern Light Cathedral w Alta.


***Księżna Mette-Marit udostępniła na Twitterze zdjęcie:***Wielki Książę Wilhelm i Wielka Księżna Stephanie odwiedzili obiekty lotnictwa, jak i te przeznaczone do doraźnej opieki medycznej - czyli Luksemburg Air Rescue (LAR) z siedzibą w Luksemburgu. Lotnisko w ramach prezentacji generalnego lidera aktywności, na forum świata i Europy przez 25 lat występował w powietrznych misjach ratowniczych i medycznych wewnątrz kraju, jak i poza naszymi granicami.

***

Dziś papież Benedykt XVI ogłosił, że 28 lutego abdykuje, jeżeli chcecie obejrzeć zdjęcia papieża ze spotkań z Rodzinami Królewskimi/Książęcymi zajrzyjcie tutaj.

5 komentarzy:

  1. Marlena czytasz w moich myślach.Niedawno przeczytałam informację,że Elżbieta II oprócz koni i psów darzyła sympatią tak naprawdę tylko jednego człowieka.Nie było tam zamieszczonego żadnego zdjęcia.Chciałam z czystej ciekawości zobaczyć jak wygląda osoba , którą tak bardzo wyróżniła EII a tutaj proszę "mówisz i masz" a raczej "myślisz i masz".Dziewczyno ależ ty jesteś pracowita i rzetelna!!! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo nietypowy blog, super:) pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń