poniedziałek, 4 marca 2013

Eventy Królowej Ranii, księżnej Charlene i księżnej KarolinyWczoraj, 3 marca król Juan Carlos przeszedł operację na przepuklinę lędźwiowego obszaru kręgosłupa. Jak informuje pałac operacja trwała trzy godziny i zakończyła się pomyślnie.


Dr Manuel de la Torre Gutiérrez, poinformował na konferencji prasowej, że Jego Królewska Mość będzie musiał przejść co najmniej pięć miesięcy rehabilitacji. Pierwszy etap będzie koncentrować się na dolnej części pleców, a drugi na ćwiczeniach na nogi.


Księżna nosiła kurtkę Mango i torebkę Boss Orange


***


Królowa Rania uczestniczyła wczoraj w Post-2015 Development Priorities w "arabskim warsztacie Świata" w Ammanie. W spotkaniu wzięła udział grupa liderów społeczeństwa obywatelskiego, instytutów badawczych i uczelni z krajów arabskich. Według Petra News Agency, celem warsztatów jest "... omówienie głównych wyzwań i priorytetów rozwoju świata arabskiego, które pomogą kształtować program rozwoju Post-2015 ."  To wydarzenie, które skupia około 60 ekspertów, jest środkiem do zaangażowania się  w dialog z innymi państwami po 2015 i omówienia kluczowych zagadnień specyficznych dla regionu arabskiego, zwłaszcza w odniesieniu do tematów edukacji, wzrostu i zatrudnienia, nierówności kobie, ładu i wolności. Uczestnicy spotkania, które odbyło się na Uniwersytecie Columbia Middle East Research Center ( CUMERC) reprezentują Jordanię, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabię Saudyjską, Kuwejt, Katar, Oman, Egipt, Maroko, Tunezję, Jemen, Sudan, Irak, Liban, Libię, i Palestynę.

***


Dziś miała miejsce oficjalna prezentacja nowego odrzutowca "Falcon 7X" Rodziny Książęcej Monako na lotnisku w Nicei.

4 komentarze:

 1. Nie wiecie czy Tatiana Santo Domingo już urodziła ? Nic nie słychać o tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. spadaj
   nie masz swojego zycia
   zgorzkniala jestes i zyjesz cudzym zyciem:( zal

   Usuń
  2. Jeszcze nie urodziła :)

   Usuń