sobota, 9 marca 2013

Księżna Marie z rodziną w DEMA Southern Jutland, księżna Mette-Marit na koncercie i więcej

MARS-2013-DEMA.jpg

Księżna Marie odwiedziła dziś DEMA Southern Jutland w Haderslev. Miłym zaskoczeniem była obecność księcia Joachima, księcia Henrika, księcia Nikolaia i księcia Felixa, których obecności wcześniej nie informowano.
famille-au-dema-mars-2013.jpg


Rodzina została przyjęta przez szefa Agencji Zarządzania Sytuacjami Nadzwyczajnymi Pana Nielsa Bonde Jensen i Henning Thiesen. Jak informuje rzecznik pałacu odwiedzili centrum i obejrzeli nowy sprzęt służb ratowniczych.


W 2011 roku księżna Marie przeszła profesjonalne szkolenie wprowadzające w Szkole Technicznej Zarządzania Agencją Sytuacjami Nadzwyczajnym w Tinglev, gdzie szkoliła się w udzielaniu pierwszej pomocy, gaszeniu pożaru, ratowania ranny i uwięzionych oraz działalności w zakresie komunikacji i działań zespołowych. 


7.png8.png

***


Księżna Letizia była widziana na zakupach w Madrycie.


***Na Twetterze opublikowano zdjęcie księżnej Mette-Marit zrobione na lotnisku w nowym Jorku, fotografia wyjaśnia tym samym nieobecność księżnej w Holandii, podczas spotkania Maximy i Willema-Alexandra z Następcami Tronów. Jak informuje pałac księżna nie pojawiła się w Apeldoorn z powodu prywatnych planów. Jak informuje norweska gazeta Gang Verdens (VG) księżna była widziana na zakupach w Nowym Jorku.

***Wczoraj księżna Mette-Marit i król Harald uczestniczyli w Stemmerettsjubileet w Kristiansand. Jak informuje svenskdam program wieczoru był bardzo zróżnicowany, a na scenie pojawiło się wielu artystów.

 

Gala miała na celu uczczenie setnej rocznicy nadania kobietom w Norwegii pełnych praw wyborczych.

***Księżniczka Madeleine napisała o swoim spotkaniu z założycielem szwedzkiej grupy muzycznej  Spotify - Martinem Lorentzon. Piosenkarz otrzymał od księżniczki bransoletkę Childhood. Zarówno księżniczka jak i Jej mama - królowa Sylvia posiadają takie bransoletki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz