czwartek, 21 marca 2013

Księżna Maxima, Hiszpańska rodzina Królewska i Księżna Stephanie

wartość null

Hiszpańska Rodzina Królewska wzięła udział w oficjalnej kolacji  IOC Evaluation Commission w pałacu królewskim w Madrycie. W spotkaniu nie wziął oczywiście udziału król Juan Carlos, za to pojawiła się Inflantka Elena.  Spotkanie odbyło się aby uczcić siedemnastu członków Komisji Oceny Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

letiziacoi4

Księżna Letizia wyglądała pięknie w szmaragdowej koronkowej sukience od Felipe Valera. Na myśl od razu przyszła mi niebieska sukienka księżnej Kate. Do niej księżna wybrała cieliste szpilki od Magrit i torebkę Malababa z czeskimi kryształkami. Suknia miała mieć charakter symboliczny, kolor ten symbolizuje nadzieję.

letiziacoi7

letiziaverdevestido
letiziaclutchmalababa


Strój Inflantki mnie nie zdziwił, czerwień w różnych odcieniach i buty w kropki. Jedyne co mi się podoba to torebka.  Zdziwiła mnie trochę broszka "biedronka". Królowa Sofia wyglądała pięknie.


Zdjęcie ie jest ostre, ale widzimy na nim logo Madrid 2020. Co od obecności Inflantki Eleny, jest ona honorowym przewodniczącym hiszpańskiego Komitetu Paraolimpijskiego.
***


Księżna Maxima spotkała się wczoraj z prezydentem Liberii Panią  Ellen Johnson Sirleaf. Miło zobaczyć, że księżna poza "nagłaśnianymi" wyjściami, ma także mniej oficjalne, ale równie ważne, a nawet ważniejsze spotkania.  Audiencja odbyła się się w prywatnym salonie Maximy.


W tle widzimy piękne zdjęcia dzieci księżnej i księcia. 


Po spotkaniu z panią prezydent księżna udała się do kościoła Nieuwe Kerk, prawdopodobnie w związku z przygotowaniami do 30 kwietnia. Kościół ten jest jednym z najważniejszych miejsc w czasie inauguracji. Przed rozpoczęciem uroczystości będzie zatem przez kilka tygodni zamknięty .***

Z okazji ich ślubu, para otrzymała wiele prezentów, w tym jeden od Renault Luksemburga, samochód, renault clio, oddany do Fondation du Grand-Duc et de la Grande-Duchesse.
15 marca, 2013, wielki książę i wielka księżna Luksemburga przekazali samochód do Association Luxembourg Alzheimer, gdzie będzie on używany do usług oferowanych przez stowarzyszenie.

1 komentarz:

  1. świetny miała Stephanie ten płaszczyk pasuje do niej , stylizacja była by super gdyby założyła inne spodnie

    OdpowiedzUsuń