czwartek, 28 marca 2013

Nowości


Wczoraj królowa Rania wzięła udział w 4. Spotkaniu i posiedzeniu Panelu Wysokiego Szczebla Osobistości na Post-2015 Development Agenda w Nusa Dua, Bali, Indonezja.


***


W Londynie rodzina i przyjaciele Andrei i Tatiany świętowali narodziny syna pary. Na zdjęciach widzimy Pierre Casiraghi,  księżną Karolinę, Charlotte Casiraghi 

 

***


Zara Philips wzięła udział w inauguracji nowego Range Rover Sport.


***


Kilka dni temu księżna Maxima była na Bali jako ambasadorka ONZ. Następczyni tronu uczestniczyła tam w  integracyjnym spotkaniu Financial Products. 


***Księżna Matylda wzięła wczoraj udział w uroczystości wręczenia nagród Womed Award organizowanej przez Markant, Unizo i Mabizz w Brukseli. Jest to coroczna gala gdzie nagrodzone zostają najbardziej przedsiębiorcze kobiety.***


Księżna Sabaudii Clotlilde uczestniczyła 23 marca w 20. rocznicy Disneyland Paris. W tym samym czasie książę Emanuel uczestniczył w Ball de la Rose.


***


Księżna Charlene odwiedziła wczoraj młodych pacjentów chorych na autyzm w szpitalu CHU Lenval w Nicei. Księżna jest Honorowym Prezesem Stowarzyszenia Przeciw Autyzmowi w Monako (Monaa). Jak informuje nicematin.com, pan Emmanuel Falco miał powiedzieć, że księżna zaakceptowała prośbę patronowania nad chorymi natychmiast po wystosowaniu oficjalnej prośby. Centrum, które zapewnia opiekę ambulatoryjną, 35 dzieciom w wieku od 18 miesięcy do 6 lat, jest jedyne w regionie i oferuje profesjonalną opiekę autystycznym dzieciom. Dzieci były zachwycone możliwością poznania "prawdziwej księżniczki" (une vraie princesse). Księżna obrała patronat z nadzieją, że swoją osobą zwróci uwagę prasy na autystyczne dzieci, jak stwierdził, profesor Askenazy, Autyzm jest chorobą, która jest jeszcze mało znana i wymaga nie tylko silnego zaangażowania naukowców, ale także prasy. 

***


lire la news

Pokaz slajdów z gazety, Waitrose Kitchen, dla której pisze Pippa Middleton. 

8 komentarzy:

 1. ale ta zara brzydka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no i clotilde też ;)

   fajny blog

   Usuń
 2. ile clotilde ma lat i z jakiej rodziny królewskiej jest?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ona jest księżną Włoską, ma 44 lata

  OdpowiedzUsuń
 4. zara brzydka jak noc az straszy
  im starsza tym brzydsza brr niezla czarownica to ta clotilde "ladniejsza" mimo ,ze 44 latka

  OdpowiedzUsuń
 5. jak ci z monko sie zachowuja jak bydlo ! pala pija !!!!!! w miejscu publiczynym i to arystokraci wstyd!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie skąd masz zdjęcia rodziny Monako? możesz podać adres? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znalazłam na jakiejś stronie plotkarskiej, poszukam jej :)

   Usuń