niedziela, 7 kwietnia 2013

Książę i księżna Asturii oraz księżniczka Märtha Louise


Wieczorem 4 kwietnia książę i księżna Asturii uczestniczyli w przyjęciu w Palacio Real de El Pardo w Madrycie dla Sekretarz Generalnego ONZ, Pana Ban Ki-Moon i jego żony. Takie samo spotkanie miało miejsce w Monako.

Mm

Księżna Letizia wybrała czarną sukienkę z cekinami od Felipe Valera i buty Magrit.

Letizia nagich buty

Ta sama sukienka:

obraz

***

Księżniczka Martha Louise Norwegii uczęszcza do odbioru dla norweskich sportowców, w dniu 5 kwietnia 2013 r., Oslo, Norwegia.

Księżniczka Märtha Louise wzięła 5 kwietnia udział w popołudniowym spotkaniu z norweskimi sportowcami, którzy wzięli udział w Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. Spotkanie n którym świętowano zwycięstwa olimpijczyków odbyło się w Oslo.

Princess Martha Louise of Norway (C) attends a reception for Norwegian athletes on April 5, 2013 in Oslo, Norway.Księżniczka Martha Louise Norwegii uczęszcza do odbioru dla norweskich sportowców, w dniu 5 kwietnia 2013 r., Oslo, Norwegia.

3 komentarze:

 1. http://kobieta.onet.pl/dziecko/plotki/male-ksiezniczki-na-dworze/qb0rr


  swietny artykul
  poprosimy o Twoj autorski artykul nt malych ksiezniczech z europejskich dworow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś odkryłam ten artykuł i też tak pomyślałam, że można by o tym napisać stwierdziłam, że ciekawiej by było napisać także krótką biografię, notka o tym pojawi się nie wcześniej niż w piątek chyba, że znajdę trochę czasu. Dziś nie jestem w stanie nic napisać, jutro mam dwa spr, nie ma to jak historia i wos :)
   Jutro będzie nowa notka.

   Usuń
  2. SUPER:) CZEKAMY NA NOTATKE O MALYCH KSIENCZKACH
   MOZE TEZ BYC DODANA NOTATKA O PREMIER MARGARET THACHER

   Usuń