wtorek, 2 kwietnia 2013

Nowości


Książę Albert i księżna Charlene wzięli 30 marca udział w WBA World Championship Boxing - boks wagi średniej  w Monte Carlo Sporting w Monako.


Książę, który jest podobno wielkim fanem boksu, wiwatował i klaskał jak Gennady Golovkin z Kazachstanu pokonał Nobuhiro Ishida z Japonii w trzeciej rundzie.


***


Księżna Maxima na okładce magazynu La Nacion Revista.

***


Charlotte Casiraghi wzięła udział w Jumping International de Barbizon we Francji w dniu 30 marca. Zajęła 12 miejsce. 


***


Księżna Karolina wzięła wczoraj udział w Festiwalu Printemps des Arts.


***

W Hiszpanii aż 51,7% obywateli jest za abdykacją króla Juana Carlosa na rzecz księcia Filipa.

***


Bez króla Juana Carlosa i infantki Cristina, królowa Sofia, książę i księżna Asturii, Infanta Leonora i Sofia oraz Infantka Elena uczestniczyli w Mszy Wielkanocnej w katedrze w Palma. Rodzina przybyła do kościoła kilka minut po 12.00. Nabożeństwo odprawił pierwszy raz nowy biskup Mallorca, Javier Salinas. 


Członkowie rodziny królewskiej zostali oficjalnie powitani przed katedrą  przez biskupa i innych dostojników kościelnych. Następnie przez kilka minut pozowali do zdjęć. 

Królowa, Książę Asturii i jego córki Infantka Elena uczestniczyć Msza Wielkanocna w Palma

W odróżnieniu od poprzednich lat, niewiele obywateli, zajęło teren obok świątyni świątynię. Mimo to, ci, którzy czekali na przybycie rodziny królewskiej przyjęli ją gromkimi brawami i okrzykami: "Niech żyje królowa".

Królowa, Książę Asturii i jego córki Infantka Elena uczestniczyć Msza Wielkanocna w Palma

Ponownie, córki księcia Filipa i księżnej Letizi znalazły się w centrum uwagi. Księżniczki nosiły takie same wiosenne sukienki, płaskich buty i beżowe skarpetki. Leonor był ubrany w zielony sweterek, Sofia w różowy, obie były uczesane jednakowo. Księżna Letizia, miała na sobie żakiet Mango , który można kupić za 69,99 euro.

Królowa, Książę Asturii i jego córki Infantka Elena uczestniczyć Msza Wielkanocna w Palma

Podobnie jak w ubiegłym roku, z uwagi na męża Inflantki Cristiny, Inakiego Urdangarin , Infantka i jej dzieci nie uczestniczyły w tradycyjnej Mszy. Króla także nie wziął udziały w Nabożeństwie, nadal odzyskuje siły w Palacio de la Zarzuela po ostatniej operacji. W dniu 9 marca król Juan Carlos został wypisany ze szpitala, ale jego zespół medyczny poinformował, że zaczyna okres od dwóch do sześciu miesięcy rechabilitacji, w trakcie których król nie może podróżować.


***

2012:

letizi1

Księżna Letizia miała na sobie bluzkę Uterqüe  i biały tweedowy żakiet, do tego torebkę Malababa. Inflantki nosiły te same sukienki od Nanos.

letiziasemanasanta1

2011:

letizia41

Księżna Letizia nosiła beżową kurtkę Mango, buty na platformie od Magrit i torebkę od Adolfo Domínguez.

letizia69

2010: 

letizia11

Letizia miała na sobie niebieskie spodnie Burberry, buty od Magrit. Małe Inflantki nosiły różowe płaszczyki i kwieciste sukienki. 

letiziasemanasanta3

2009:

letiziasemanasanta

Księżna Letizia wyróżniła się elegancją, wybrała białe spodnie i bluzkę w tym samym kolorze z dekoltem w kształcie litery V, do tego beżowy żakiet ze złotymi zdobieniami na dole oraz buty Magrit. Inflantki oczywiście ubrane prawie tak samo nosiły kwieciste sukienki, niebieskie sweterki i brązowe/złote buciki czym dopasowały się do mamy.

letizialeonor

2008:

letizia45

To była pierwsza Msza Wielkanocna Inflantki Sofi. Obie dziewczynki nosiły fioletowe płaszczyki i sukienki oraz czarne lakierowane buciki.

2006:

letizia22

2005: 


letizia23

Księżna Letizia była wtedy w ciąży z Inflantką Leonor. Nosiła kwiecistą spódnice od Jorge Vazquez. Jak widać także siostra księcia Filipa lubi ubierać swoich synów w takie same stroje.

2004:

letizia12

Pierwsza Msza wielkanocna księżnej Letizi. 


Kilka ciekawych artykułów 1,2.

2 komentarze:

  1. Ależ te córeczki Filipa i Letizii są prześliczne, po prostu jak z obrazka. I śliczne ubrane, ich mama zresztą też, zawsze elegancka :)


    Alessandra

    OdpowiedzUsuń