czwartek, 18 kwietnia 2013

Nowości


Książę Albert i księżna Charlene uczestniczyli ostatnio w dorocznym spotkaniu Fundacji Księżnej Charlene. W spotkaniu wzięła udział bliska przyjaciółka księżnej i była mistrzyni olimpijska, Pani Franziska van Almsick, która jest skarbnikiem fundacji.


2 kwietnia księżna Charlene spotkała się z uczennicami liceum żeńskiego La Rochelle. Spotkanie miało miejsce w sali tronowej Pałacu Książęcego. Choć nazwa placówki brzmi "francusko", szkoła mieści się w Paarl w RPA.


Księżna nosiła dobrze już wszystkim znany płaszcz od Akris. Nosiła go pierwszy raz w grudniu 2011 roku. Zdjęcia te zostały opublikowane na twitterze.


13 kwietnia księżna Charlene była w Angarze, Maroko. Uruchomiła tam pierwszy budynek powstały dzięki pomocy jej fundacji. Char wyróżnia się na tle mężczyzna w garniturach, jednak jak się dowiedziałam to "oficjalny" strój, oczywiście marki Nike. Następnie księżna przebrała się w strój kąpielowy i uczyła pływać dzieci.


***

letiziaaecc2

Księżna Letizia uczestniczyła w lunchu Mision 60 Aniversario. Następczyni Tronu jest Honorowym Prezesem Hiszpańskiego Stowarzyszenia Walki z Rakiem. podczas spotkania Letizia miała okazję zobaczyć jak przez 60 lat funkcjonowało stowarzyszenie. 

letiziaaecc1

Księżna wybrała spódniczkę Uterqüe, białą bluzkę Mango, szpilki Magrit i torebkę od Adolfo Domingueza.
U224887letiblog67

Księżna Maxima posiada taką samą spódniczkę:

U188629

***Książę Filip i księżna Matylda z Belgii 16 kwietnia Teatr  Roma w Borgerhout. Odbyła się tam gala charytatywna zbierająca fundusze na rzecz Fondation Roi Baudouin.Księżna Matylda wzięła udział we wręczeniu nagród Inbev-Latour nagrody de la Sante 2013 w Palais des Academies w Brukseli. Jest to nagroda przyznawana co roku za wybitne osiągnięcia w zakresie badań biomedycznych z korzyścią dla zdrowia ludzkiego.******


Pałac cesarski poinformował, że księżna Masako weźmie udział w koronacji księcia Willema Alexandra i księżnej Maximy. Agenda Dworu Cesarskiego stwierdziła, że Masako jest na tyle zdrowa, że może wyjechać z Japonii na kilka dni.

***

Dotychczas swoją obecność potwierdzili:

Księżniczka Victoria i książę Daniel,
Księżna Matylda i książę Filip,
Księżna Letizia i książę Filip,
Księżna Masako i książę Naruhito.

***


Wywiad z księciem Willemem Alexandrem i księżną Maximą.

4 komentarze:

 1. Wiadomo co Willem i Maxima mówili w tym wywiadzie?Jestem ciekawa kto będzie prezentował Duńską rodzinę królewską na koronacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. For normal delivery the mother should be fit to cope with the delivery.
  The second option is to use headphones as you probably did at the gym in the
  past. Visit a Dermatologist: If you are facing any chronic skin problem like pimples,
  acne and blemishes then consult a doctor at first
  place before going to a beautician.

  my site Top Fitness Tips

  OdpowiedzUsuń
 3. So, if you want to get these amazing and funny gifs animated images, then what are you waiting for.
  Emotions have great impact on our human body because when we have
  emotions, our body changes throwing our body in balance and preparing us
  for remaining happy and healthy. We are offering the latest news updates about your famous celebrities.  Here is my web blog :: www.growthmarkets.info

  OdpowiedzUsuń