piątek, 24 maja 2013

Ostatnie dni

Królowa Maxima:Królowa Maxima wzięła udział w 150. rocznicy otwarcia szpitala dziecięcego Sophia Kinderziekenhuis  w Rotterdamie.Podczas obchodów królowa wraz z małymi pacjentami odsłoniła maskotę szpitala. Późnej miała okazję porozmawiać z pacjentami, pracownikami placówki. Otrzymała także pierwszy egzemplarz książki jubileuszowej, Sophia Cooks, który zawiera przepisy i historie pacjentów i personelu.
Królowa nosiła wybrała czerwony kostium od Nathan, noszony pierwszy raz w 2009 roku w Nowym Jorku.Późnym popołudniem, królowa przybyła na Uniwersytet w Utrecht aby wziąć udział wykładzie inauguracyjnym prof. Aylin Küntay z Koç University w Istambule, Turcja, została mianowany na przewodniczącego Prince Claus Chair in Development and Equity  na zalecenie zarządu Universiteit Utrecht.


Królowa nosiła czarno-biały żakiet od Nathan. 


Król Willem-Alexander i królowa Máxima spotkali się zastępcą sekretarza generalnego Organizacji Narodów Zjednoczonych Jana Eliassona w Villa Eikenhorst.


Królowa nosiła żakiet od Nathan, już po raz drugi. 


Dziś para królewska jest w Luksemburgu. 


Królowa była ubrana bardzo podobnie podczas wizyty w Brunei w zeszłym roku, możemy rozpoznać to samo nakrycie głowy i kostium Nathan w tym samym kolorze.  


Księżna Letizia

princesasolidaria

Księżna Asturii otworzyła nową placówkę fundacji Aprocor. Organizacja ma na celu poprawę osobistej autonomii oraz integracji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych intelektualnie.

princesspantsletiziamangoblazerletiziauterque2

W tym tygodniu księżna wraz z mężem udzielili audiencji w Pałacu Zarzuela.


Księżna Charlene


21 maja książę i księżna Monako  odbyli oficjalną wizytę na Korsyce. Para książęca wzięła udział w mszy  i procesji Canonica na równinie Marana. Następnie Albert i Char udali się na spacer po wystawie gdzie mogli skosztować lokalnych potraw i obejrzeć wyroby tamtejszych rzemieślników.  


Księżna wybrała kostium Dior noszony już kilkakrotnie oraz zwykłe balerinki. 


22 maja Charlene uczestniczyła w imprezie zamykającej 66. Festiwal Filmowy w Baoli Beach w Cannes. Księżnej towarzyszył bliski przyjaciel, muzyk i fotograf,  Julian Lennon.


Późnej księżna udałą się na prywatne przyjęcie na jachcie Roberto Cavalli.


Z kolei wczoraj z  mężem, księciem Albertem, obejrzeli tor wyścigowy przygotowywany do Grand Prix Monte Carlo. 


Charlene wybrała lawendową sukienkę i baletki. 


Para uczestniczyła także w imprezie poprzedzającej Grand Prix.


Wreszcie doczekaliśmy się ładnej stylizacji księżnej Clothilde podczas 20th Annual Cinema Against AIDS.


***

Książę Naruhito odwiedzi w dniach 10-16 czerwca Hiszpanie, jak poinformował pałac księżna Masako nie weźmie udziału w podróży. 

1 komentarz:

  1. I like the helpful information you provide in
    your articles. I'll bookmark your weblog and check again here regularly. I'm
    quite sure I'll learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

    Feel free to surf to my weblog; after high school|

    OdpowiedzUsuń