czwartek, 20 czerwca 2013

Eventy Letizi, Mette-Marit i Maximy + wiecej


Hiszpańska Rodzina Królewska zebrała się dziś Kaplicy Pałacu Królewskiego w Madrycie, gdzie odbyła się Msza z okazji 100. urodzin Don Juan de Borbon.

obraz

Wczoraj księżna Letizia wzięła udział w spotkaniu z Zarządem AECC i członkami fundacji Fundación Científica de la Asociación Española Contra el Cáncer.. Następczyni Tronu jest honorową przewodniczącą Hiszpańskiego Stowarzyszenia Walki z Rakiem (AECC). 

obraz

Księżna nosiła szare szpilki Magrit i torebkę od Adolfo Dominguez.


Z kolei przedwczoraj księżna i książę Asturii byli w Residencia de Estudiantes w Madrycie. Książę wraz z innymi "osobistościami" zatwierdził projekt na 2014 rok.


Księżna wyglądała pięknie w żółtych spodniach i bluzce Uterqüe, torebką równizeż jest tej marki, buty pochodzą od Magrit.  

letiziauterqueletiziauterqueamarillo2

17 czerwca książę i księżna spotkali się z zarządem Fundacji księcia Asturii. Letizia w tym dniu została patronką tej organizacji. 

Książęta Asturii Felipe i Letizia Ortiz

Księżna nosiła marynarkę Valera i buty Magrit ( na pierwszy rzut oka LK. Bennett) oraz ponownie torebka Uterqüe

letiziamagrit2

Bluzka pochodzi od Mango.

obraz

***


13 czerwca książę Haakon i księżna Mette-Marit w Bislett Games 2013.Książę i księżna zorganizowali bankiet w Skaugum


Rodzina także doczekała się szczeniąt 


***


Królowa Maxima i król Willem Alexander odwiedzili Flevoland i Overijssel. 


Królowa nosiła suknię Natan. 

Królowa była dziś w Oslo, Norwegia, gdzie wzięła udział w konferencji Międzynarodowej Grupy Działań Finansowych (FATP) i wygłosiła przemówienie na temat problemów finansowych i ich rozwiązań. Królowa jest specjalnym rzecznikiem Sekretarza Generalnego Narodów Zjednoczonych.Sukienka pochodzi od Natan.

***


Książę Joachim i księżna Marie uczestniczyli w pokazie mody Charlotte Sparre.


***

Obraz

15 czerwca Charlotte została zauważona na lotnisku w Nicei.


Następnego dnia była już w Anglii, gdzie wzięła udział w The Cartier Queen's Cup Final w Gloucestershire. Charlotte Casiraghi ponownie na lotnisku w Nicei.


Obraz

Charlotte wzięła udział w gali w Luwrze wieczorem 19 czerwca. Gwiazdorska gala zorganizowana została przez American International Friends of the Louvre, na gali wystąpiła także Diana Ross.

Obraz

W magazynie Hola pojawiły się pierwsze zdjęcia wnuka księżnej Karoliny - Saschy. Na zdjęciach możemy zobaczyć również Andreę i Tatianę.


We Francji i Monako pojawiły się plotki, iż Charlotte może być w ciąży. Ojcem dziecka miałby być partner córki księżnej Karoliny, Gad Elmaleh (41). Para spotyka się już od półtora roku.  tumblr_mon7ii88L41rmjti5o1_500

Księżna Charlene uczestniczyła 18 czerwca w zakończeniu roku Ecole Internationale de Monaco w Hôtel de Paris w Monte-Carlo. 


Wczoraj wieczorem księżna wręczyła medale ASM NATATION, ASM Rugby i ASM Danse Sportive w Mairie w Monako.


***

Polecam zajrzeć do sklepu internetowego z odzieżą dziecięcą... księżnej Marie Chantal. LINK

 About Us

Oprócz tego Marie-Chantal za pozowała z córką Olimpią dla Vanity Fair Spain. 

Marie-Chantal, Vanity Fair Spain Cover

Artykuł znajdziecie tutaj

Vanity Fair Spain behind the scenes video

2 komentarze:

  1. ...cyt."księżna Letizia wzięła udział w spotkaniu (...) Następczyni Tronu jest honorową przewodniczącą (....)AECC." - zapewne chodzi o żonę następcy tronu a nie ...o rodowitą "następczynię tronu" ( ne, z jakiejś wymarłej linii de Burbon?)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Letizia jest tytułowana Jej Królewską Wysokością Księżną Asturii, masz rację, można powiedzieć, że to moje głupie przyzwyczajenie wynikające z anglojęzycznych blogów i stron, po nazywana jest tam po prostu Crown Princess Letizia, czyli Następczyni Tronu, tak samo tłumaczone są na polski na przykład tytuły Matyldy czy Mary.

      Usuń