sobota, 6 lipca 2013

Charlotte urodzi pod koniec roku !


W magazynie Voici pojawiły się zdjęcia Charlotte z zakupów w supermarkecie, na zdjęciach dokładnie widać brzuszek Charlotte. 

Obecnie jest to już oficjalne, Charlotte ma urodzić pod koniec roku. W marcu podczas Rose Ball Casiraghi i Gad pojawili się specjalnie, by zwrócić na siebie uwagę. 

Gad jest już ojcem 12 letniego syna - Noe'go ze związku z aktorką Anne Brochet.

W magazynie Gente można obaczyć więcej zdjęć. 

loadingloading

***Wieczorem,5 lipca 2013 r. Książę Albert II i księżna Charlene z Monako uczestniczyli w uroczystej kolacji i ceremonii  na Place du Casino w związku z obchodami 150. rocznicy Société des Bains de Mer.Wśród gości znalazły się, dziesiątki urzędników państwowych jak i gości VIP, którzy zajadali pyszne dania przygotowane przez słynnego szefa kuchni, pana Alain Ducasse. Później goście udali się Opera Garnier, gdzie wystąpiła Orchestre Philharmonique de Monte-Carlo, a także legendarny piosenkarz, Dame Shirley Bassey.

***5 lipca 2013 r, Książę Filip i księżna Letizia byli w Saragossa, gdzie uczestniczyli w ceremonii wręczenia świadectw 383 oficerem wojskowym, którzy niedawno ukończyli studia w Academii General Militar de Zaragoza.Księżna uczestniczyła już wiele razy w tym wydarzeniu i zawsze, tak jak i ostatnio, decydowała się na proste stylizacje.

gtres_u141094_020530_10201447192240633_1414331979_nU197415
U197572

***Królowa Maxima ,5 lipca 2013 r., przybyła do Leidsche Rijn, na zachód od miasta Utrecht, aby oficjalnie otworzyć nowy Maximapark. Park obejmuje restaurację, plac zabaw dla dzieci i utwardzone ścieżki dla spacerowiczów, rowerzystów i rolkarzy.Królowa wybrała nową sukienkę holenderskiej marki Spijkers en Spijkers, kapelusz i buty również są nowe.Wybór takiego stroju zaskoczył wielu ponieważ po parku Maxima poruszała się rowerem.***Księżna Matylda odwiedziła ostatnio obóz letni w Ardenach, w związku z patronatem nad organizacją  Kazou.Matylda nosiła płaszczyk Armani. 

1 komentarz:

  1. czyli pod koniec roku mały Sasha będzie miał małego kuzyna bądź kuzynkę ale i tak tą ciąże ogłosili szybko bo Tatiany ok 5 miesiąca ;D

    OdpowiedzUsuń