poniedziałek, 1 lipca 2013

Charlotte w ciąży ? Dzisiejsze rocznice

O plotkach we francuskich gazetach już pisałam i chyba już wszyscy uznali je za prawdę. Ostatnio pojawiało się dużo zdjęć Charlotte na których widać "brzuszek". Przyjrzyjmy się im z bliska.


15 czerwca - na lotnisku w Nicei, pojawiają się pierwsze plotki. 
Cartier Queen's Cup Final - 16 czerwca
006251
17 czerwca - na lotnisku w Nicei. 

Charytatywna Gala  "Liaisons au Louvre" - 18 czerwca
Giambattista Valli
20 czerwca
24 czerwca - na jachcie
Global Champions Show - 28 czerwca
28 czerwca
Oficjalny komunikat podany przez niemiecki kanał telewizyjny RTL, podczas transmisji ze Global Tour Champions - Charlotte Casiraghi nie bierze udziału w skokach z powodu bólu kręgosłupa.

29 czerwca wręczenie na nagród.

***


Jeszcze kilka zdjęć z przybycia pary królewskiej Holandii do Danii.***1 lipca 1995 roku związek małżeński zawarli Następca Tronu Grecji, książę Pavlos i Marei-Chantal Miller, córka wpływowego biznesmena.Panna młoda miała na sobie suknię zaprojektowaną przez słynnego Valentino Garavani, była wysadzana jedwabiem, perłami i diamentami. Suknia ślubna z przodu w kształcie tulipana i z 4,5 metrowy Chantilly koronkowym trenem kosztowała około, 225.000 dolarów. Szyło ją 25 szwaczek przez cztery miesiące z dwunastu różnych rodzajów koronek.Przypomnijmy sam ślub:
Dwa lata temu w Monako odbył się cywilny ślub księcia Alberta i Charlene Wittstock. Dokładnie 1 lipca 1969 roku odbyła się inwestytura księcia Karola.

1 komentarz:

  1. hahah nie długo dziewczyna pierre urodzi i wszystkie a charlenenic nie bedzie potomka oj nie taki ciazowy bol kregoslupa pewnei

    OdpowiedzUsuń