środa, 17 lipca 2013

Eventy Letizii


Książę Felipe i księżna Letizia odwiedzili Akademię Marynarki Morskiej i wzięli udział. w ceremonii ukończenia szkoły w Pontevedra.


***

W zeszłym tygodniu, Filip, Letizia, Leonor i Sofia byli widziani na ulicach Madrytu, gdy wyszli z kina.


***


Dziś książę i księżna Asturri udzielili audiencji w Pałacu Zarzuela w Madrycie.


***


Andrea Casiraghi, Jego narzeczona Tatiana Santo Domingo i ich syn Sascha są obecnie na wakacjach. 


Byli także widziani na pokładzie Pacha III, razem z Pierre


***


Księżna Charlene nadal przebywa we Włoszech z przyjaciółmi:***Charlene za pozowała na okładkę Marie Claire RPA. Księżna zaangażowała sie wraz z magazynem  i przedstawicielami  Swimming South Africa i Citadel Wealth Management w zbieranie funduszy ośmiu młodym pływaczkom w celu zakwalifikowania ich do Igrzysk Olimpijskich w 2016 roku w Rio de Janerio.***13 lipca królowa Sonja, książę Haakon, księżna Mette-Marit i księżniczka Ingrit Alexandra uczestniczyli w otwarciu wystawę prac królowej w muzeum Kragerø.***Dopiero niedawno pojawiły się zdjęcia ze ślubu Joachima Hoiby, bratanka księżnej Mette-Marit. Uroczystość odbyła się w Oslo, 22 czerwca.

3 komentarze:

 1. Świetny blog, ciekawe hobby :)

  PILNIE POSZUKUJĘ DOMU DLA CZTERECH CZWORONOGÓW! Wejdź na: http://ratowanieswiata.blogspot.com/2013/07/o637-4dogs-podaruj-psu-usmiech-pilnie.html i sprawdź! Jeżeli możesz zaadoptować – wejdź. Jeżeli możesz dać psu tylko dom tymczasowy – wejdź. Jeżeli nie możesz zaadoptować – też wejdź! Ponieważ i tak musisz pomóc! BARDZO PILNA SPRAWA, POMOCY!

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, dodamy się do polecanych, niedawno założyłam blog o królowej Maximie ?
  {krolowamaxima.blog.pl}

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń