niedziela, 4 sierpnia 2013

Co nowego ?

Witajcie po długiej przerwie ;)


Sesje zdjęciowe:


19 lipca - Wasseenaar - więcej tutaj.


25 lipca - "nowa" para królewska z dziećmi we Francji na wakacjach.


26 lipca - Grasten - w tym roku zebrała się prawie cała rodzina królewska - więcej zdjęć i informacji znajdziecie tutaj.


Ostatnie zdjęcia królowej Sofii, księżnej Letizi i Inflantki Eleny również możemy uznać za mini sesję zdjęciową, rodzina obecnie przebywa na Majorce:

Urodziny księcia Haakona:Więcej tutaj

Inauguracja w Belgii:Królowa Belgów nosiła perłową suknię Natan z jedwabnej, tłoczonej organzy bawełnianej.


Fabienne Delvigne nazywa nakrycie głowy królowej Matyldy, Envolé. "Ten kapelusz jest wykonany z mieszanki włókien ​​manili i jedwabiu. Nanoszone kształt jest wzmocniony asymetrycznie z obu stron i jest wykonany z rzeźbionej ażurowej tkaniny. Toczek ma dość ciekawą barwę tzw. proszkowy beż. " 


Tutaj również Natan, kostium w kolorze trawiastej zieleni wykonany z bawełny. 


Toczek z przecinającymi się pałąkami w miękkim żółtym odcieniu. 


Księżna Clarie nosiła sukienkę Natan w kolorze ecru, fuksji i ocher, do tego wybrała jedwabny żakiet z rękawkami 1/2


Córki króla Filipa i królowej Matyldy nosiły sukienki Natan:O inauguracji postaram się napisać oddzielną notkę w najbliższych dniach.

Monako:


Albert, Charlene, Caroline, Andrea i Tatiana uczestniczyła w Love Ball zorganizowanym z pomocą Natalii Vodianov'ej, współpracującej z Naked Heart Foundation. 


Moim zdaniem najlepiej prezentowała się księżna Charlene, pomimo nijakiego makijażu i świecącej twarzy. Jej suknia od Atelier Versace po prostu mnie zachwyciła. Char pierwszy raz nosiła suknię tej marki i trafiła w dziesiątkę. Koronki i hafty są zachwycające, nie można nawet narzekać na brak biżuterii (dostrzegłam tylko obrączkę)


Tatiana Santo Domingo mnie nie zaskoczyła, chyba każdy spodziewał się stroju w tym stylu. 


Warto wspomnieć, że sukienka pochodzi od Issa.


***


2 sierpnia miał miejsce Monaco Red Cross Ball w którym wzięli udział książę Albert i księżna Charlene oraz księżna Karolina Hanowerska. 


Księżniczka Caroline jak zwykle nosiła suknię Chanel z wiosennej kolekcji couture 2013. Oprócz tego świetny makijaż, fryzurę i biżuteria. 


Kolczyki, które nosiła księżna należały kiedyś do księżnej Charlotte.


Księżna Charlene mnie zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Choć spodziewaliśmy się sukni marek takich jak Akris czy Ralp Lauren, Char postawiła na dopiero wchodzącego w zawiły świat mody projektanta -  Patrice Papa (wybór ten potwierdził pałac). Jego wybór był z pewnością świetną reklamą dla projektanta, który obecnie mieszka w Monako  i szykuje się do otwarcia swego pierwszego atelier. 


Charlene nosiła nowe gigantyczne kolczyki, patrząc na nie z daleka myślałam, że są turkusowe, ale z bliska wydają się być wykonane bardzo jasnymi akwamarynami lub z niektórych jasnych kamieni.


Hiszpania


W Hiszpanii miała miejsce straszna katastrofa pociągu, książę i księżna Asturii odwiedzili Santiago de Compostela - stację kolejową. Letizia i Filip spotkali się z rodzinami ofiar katastrofy i mieszkańcami miejscowości oraz udali się na miejsce gdzie wykoleił się pociąg i złożyli kwiaty. 


Kilka dni późnej wzięli udział w mszy żałobnej, towarzyszyła im również Inflantka Elena.


Cofnijmy się trochę w czasie 24 lipca książę i księżna uczestniczyli we wręczeniu nagród dla dziennikarzy. 


Letizia dla odmiany nosiła buty Miu Miu :

lmiumiu

Dzien wcześniej odwiedzili San Francisco Cultural center, gdzie wzięli udział w spotkaniu dyrektorów "Instituto Cervantes". 


Letizia wybrała bardzo ładną sukienkę nieznanej marki, mi osobiście kojarzy się z sesją zdjęciową (po prawo) do niej dobrała buty Magrit.

obraz

18 lipca księżna Letizia oficjalnie otworzyła Letnią Szkołę Muzyczną współfinansowaną z funduszy Fundacji księcia Asturii.


Księżna już po raz trzeci wybrała drukowana jedwabna sukienkę od Hugo Boss, o niej wybrała buty Magrit:

obraz

Z pewnością najważniejszym wydarzeniem które miało miejsce pod moją nieobecność są narodziny tego ślicznego chłopca ;)Więcej tutaj

***Księżniczka Madeleine i Jej mąż Chris w Szwajcarii:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz