czwartek, 15 sierpnia 2013

Wakacje w PortofinoKsiężna Mette-Marit oraz Jej dwje dzieci księżniczka Ingrid Alexandra i  książę Sverre Magnus są na  wakacjach w Portofino.


Księżna Mette-Marit za pozowała na okładkę norweskiego Elle, z okazji swoich 40 urodzin.


***

Pojawiło się, więcej zdjęć Charlotte i Gada, tym razem z jachtu Pacha III,  była z nimi księżna Karolina i księżniczka Alexandra. Charlotte i Gad dołączyli do księżnej i księżniczki w ubiegłą niedzielę.Skany z magazynu Semana:

imagebam.comimagebam.com


Dwa zdjęcia poniżej... 

imagebam.comimagebam.com

Poniżej skan z portugalskiego CarasKilka nowych zdjęć z Capri:

Charlotte Casiraghi i Gad Elmaleh firma eleur przyjaciel, producent Thomas Langmann.  © IsopixMały pocałunek na pokładzie jachtu.  © IsopixCharlotte Casiraghi, matka spełnia © Isopix

Tutaj - znajdziecie filmik z zakupów.

31 sierpnia odbędzie się ślub cywilny Andrea i Tatiany w Sali Lustrzanej pałacu, tak jak 30 lat temu ślub Księżnej Karoliny i Stefano Casiraghi'ego. Z kolei w styczniu odbędzie się religijna ceremonia w Gstaad , Szwajcaria. - Vanity Fair. Cały artykuł znajdziecie tutaj.

Pałac poinformował, że będzie to bardzo prywatna ceremonia.


1 komentarz:

  1. Z całym szacunkiem ale uważam że księżna Mette-Marit powinna wybrać strój jednoczęściowy, zdecydowanie nie wygląda w dwuczęściowym najlepiej. W ogóle księżne powinny unikać zbyt odważnych strojów, po co prowokować prasę...

    OdpowiedzUsuń