poniedziałek, 2 września 2013

Trzy śluby w jeden weekend + Pierwszy dzień w szkole


Wszyscy zwrócili uwagę na ślub Andrea i Tatiany, zdjęcia z przyjęcia znajdziecie tutaj i tutaj. Jednak w ten weekend na ślubnym kobiercu stanęły także dwie inne pary: 


Powyżej książę Rahim i Kendra Salwa Spears, para wzięła ślub w Genewie. 


Druga para to: książę Mohammed Ali (najstarszy syn byłego króla Egiptu, Fouada II, co czynigo go teoretycznie następcą tronu) i księżniczka Noal (córka księcia Muhammeda Daoud Pashtunyar Khan, najmłodszego syn króla Mohammeda Zahir Shah).

para w dniu zaręczyn

Ślub miał miejsce w piątek 30 sierpnia w Ciragan Palace w Stambule. Wśród (w przybliżeniu) 300 osób (z zagranicy), znaleźli Lalla Hasna z Maroka, Księżniczka Melekper Toussoun, księżniczka Maria Gabriella Sabaudii, Książę Philip i księżna Erasmus Liechtensteinu, wielka księżna Maria z Rosji, wielki książę George z Rosji i książę Albanii i jego narzeczona, książę Michael z Jugosławii, księżniczka Lea z Belgii, to tylko część z zaproszonych zagranicznych gości. 


Panna Młoda miała na sobie sukienkę od Ellie'egoSaab'aGeorge, Maria z Rosji, Leka Zog II, Elia Zaharia i Stephane Bern
***Dziś swoje dzieci do szkoły odprowadził król Filip z Belgii:***Pojawiło się pierwsze zdjęcie z dzisiejszej wizyty królowej Maximy w Wageningen, gdzie otworzyła budynek Orion. Królowa wybrała sukienkę Naan, którą widzieliśmy Wielkiej Brytanii 10 lipca 2013 roku.EDIT:

Andrea i Tatiana wieczorem po kolacji weselnej:
Pan Młody do Pałacu przybył iście królewskim pojazdem:Kilka zdjęć sprzed ślubu zrobione podczas imprezy na pokładzie Pacha III:

Charlotte na PACHA III

4 komentarze:

 1. muszę przyznać że na tej kolacji Tatiana wyglądała całkiem dobrze chyba po raz pierwszy tak sądzę : )

  OdpowiedzUsuń
 2. http://25.media.tumblr.com/7d7a9ef992289f6e2535df6bee88a5d1/tumblr_msgx99kI4e1s6t5fio1_500.jpg

  zdjęcie zrobione przed ślubem Andrei i Tatiany :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha teraz zauważyłam, że zostały już tu dodane :)

   Usuń
 3. PATRYCJA WRÓCIŁA NA BLOGA!?? ALE CZEMU NIE MA TU NOTEK MARLEKA WIESZ O CO TU CHODZI??,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,http://williamandkateblog.blogspot.com/,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  OdpowiedzUsuń