środa, 25 września 2013

W Nowym Jorku

W ostatnich dniach wielu członków rodziny królewskich odwiedziło bądź nadal odwiedza Nowy Jork.

Royal touch: Michelle Obama greets Princess Charlene of Monaco at a luncheon for the wives of UN dignitaries

Wczoraj księżna Charlene spotkała się z Michelle Obamą podczas lunchu zorganizowanego dla małżonek szefów państw w Studio Museum w Harlemie.

Culture: Michelle Obama with Princess Charlene, who joined her for a tour of Harlem's The Studio Museum

Impreza ta obejmowała zwiedzanie muzeum , występy Audra McDonald ,Teatru Tańca z Harlemu i studentów z Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts , jak i lunch z Pierwszą Damą.

US pierwsza dama Michelle Obama, w lewo, wita księżna Charlene z Monako podczas lunchu w Studio Museum of Harlem wtorek 24 września 2013 w Nowym Jorku. Pierwsza dama gospodarzem imprezy dla małżonków szefów państw i szefów rządów uczestniczących w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ.

Z kolei wieczorem już z mężem świętowała 20. rocznicę wejścia Monako do ONZ.Charlene nosiła kombinezon od Max Mara.


Królowa Maxima wczoraj spotkała się z Sekretarzem Generalnym ONZ - Panem Ban Ki-moon. Królowa przybyła do NY w związku z coroczny sprawozdaniem Inclusive Finance. 

maxima short

Maxima wybrała sukienkę domu mody Natan i torebkę Delvaux:

maxima long

Na Twitterze pojawiło się także zdjęcie z spotkania królowejKsiężna Mette-Marit 22 września uczestniczyła w spotkaniu  Social Good Summit.Wczoraj uczestniczyła w dorocznym spotkaniu Clinton Global Initiative (CGI). Organizacja zrzesza światowych liderów i stara się rozwiązać najpilniejsze światowe problemy. CGI została założona przez Billa Clintona w 2005 roku. Tematem tegorocznej konferencji "Mobile puder dla Impact"jest koncentracja na udziale właściwych ludzi i zasobów potrzebnych do podjęcia skutecznych działań na globalne wyzwania.


23 sierpnia królowa Rania uczestniczyła w spotkaniu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF), gdzie wygłosiła przemówienie:

6 komentarzy:

 1. biografia księżnej Kate już w Polsce!

  http://ksieznakate.blogspot.com/

  http://www.empik.com/kate-ksiezna-cambridge-moody-marcia,p1081403685,ksiazka-p#s5

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. DARUJ SOBIE !!!

   Usuń
  2. marcia moddy to plotkarska dzienniekara z brytyjskiego szmatlawca OK! nie kupujcie biografii tej autorki to poprostu klamiliwe wypociny i totalna bajeczka szmira dla naiwniakow i debilek
   to nie jets biografia tylko zaklamane lukrowane fakty 1/10 nie warto

   Usuń
 2. Ponieważ jest to jedyny blog który nie ogranicza się do jednej księżnej, miałabym wielką prośbę o notatkę tematyczną dotyczącą przeglądu pierścionków zaręczynowych różnych księżnych.Jeśli znajdziesz czas i ochotę byłabym bardzo wdzięczna za podjęcie tego tematu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez czekam na taki artykulik

   Usuń
  2. A więc postaram się napisać w weekend, gdy uda mi się prowadzić już wszystkie zmiany na blogu ;)

   Usuń