środa, 2 października 2013

Holenderska Para Królewska w Norwegii

Norway's King Harald (L) and Queen Sonja (2ndR) welcome Dutch Queen Maxima (2ndL) and King Willem-Alexander (R) upon their arrival at the Royal Palace in Oslo, Norway on October 2, 2013. The Dutch Royal couple arrived for a short official visit to the Norwegian royal family.

Dziś Holenderska rodzina Królewska odbywa oficjalną wizytę w Norwegii.


Oslo, Norwegia - OCTOBER 02: Przewodniczący norweskiego parlamentu Dag Terje Andersen (L), król Willem-Alexander z Holandii i królowej maksima Holandii pozują do zdjęcia podczas Stortinget norweski parlament na oficjalnej wizyty w Oslo w dniu 2 października 2013 w Oslo, Norwegia.

Para Królewska odwiedziła norweski parlament. Na zdjęciu powyżej widzimy parę królewską w towarzystwie przewodniczącego norweskiego parlamentu Dag Terje Andersen.

Holenderskiej królowej Maxima (C) gesty jak ona i król Willem-Alexander (r) są witani przez dzieci po ich przybyciu na Zamek Królewski w Oslo, Norwegia 2 października 2013. Holenderska para Królewski przybył na krótki oficjalnej wizyty w norweskiej rodziny królewskiej.Królowa Maxima wybrała sukienkę, torebkę i buty Natan. Księżna Mette-Marit ma na sobie płaszczyk Valentino, który nosiła podczas wizyty w Nowym Jorku w maju tego roku.
***

Wczoraj miało miejsce przyjęcie na cześć prezydenta Izraela, królowa Maxima wybrała stró Valentino złożony z dwóch części: beżowej bluzki i długiej spódnicy z falbankami w kolorze brązowym. Również księżna Mette-Marit i księżna Marie Chantal nosiły ten sam zestaw w poprzednich latach.

3 komentarze:

 1. marleno meete-marit ma dwa palszczyki od valentino na slubie w luksemburgu miala fioletowa wersje : http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Wedding+Prince+Guillaume+Luxembourg+Stephanie+uyCVT16PkkOl.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No racja, hehe zapędziłam się ;) Dzięki

   Usuń
 2. Wow! Już trzy moje idolki w tej samej sukni od Valentino :)

  OdpowiedzUsuń