piątek, 4 października 2013

Ostatnie eventy Letizi


30 października Księżna Letizia uczestniczyła w XXII edycji wręczenia Nagród FEDEPE w CSIC w Madrycie.
Rankiem, 2 października, Książę Filip i księżna Letizia przewodniczyli Santos Ángeles Custodios z okazji Festividad del Dia de la Policía w Madrycie. Podczas dzisiejszego spotkania, które upamiętnia policjantów, którzy polegli w służbie, Książę Filip wręczył medale policjantom za ich wybitne zasługi.


3 października, krlowa sofia, księżna Letizia i Inflantka Elena przewodniczyły jak co roku Dniu Czerwonego Krzyża. Nie zabrakło oczywiście księcia Filipa, który oczywiście odwiedził swoją żonę. 

banderita2wartość nullbanderita7banderita8Letizia, llegando esta mañana a la mesa de cuestación en el Día de la Banderita.

Wczoraj książę i księżna Asturii przewodniczyli wręczeniu Nagród "Liber". Impreza odbyła się w restauracji na terenach targowych w Casa de Campo. Książę Filip podczas przemówienia podkreślił  potrzebę ochrony praw własności intelektualnej.

Felipe i Letizia przybył w restauracji bardzo uśmiechnięta i trzymając się za ręce.
Letizia-nagroda

Księżna Letizia ostatnio wprost promienieje, czego nie przeoczyły hiszpańskie media. Magazyn semana.se przedstawił cały szereg "faktów" mających Nas uświadomić w swoim przekonaniu:

glass-vino1

Podczas toastu Letizia, lekko uśmiechnięta, spojrzała znacząco na męża i zmarszczyła brwi, jakby pytała "Co mam robić?", na co książę lekko wzruszył ramionami. Ostatecznie księżna nie wypiła toastu.

Letizia-to-top-gut

Na zdjęciach widać, że jeżyk ciała księżnej znacznie się zmienił. Zamiast trzymać torebkę naturalnie w dłoni, Letizia trzymała ją obiema rękami na wysokości brzucha.

wentylator

 Ponadto dziennikarze zauważyli, że księżna cały czas używała wachlarza pomimo tego, iż dzień nie był gorący.

Letizia-and-Principe

Ostatni "fakt" ( z którym muszę się zgodzić), mówi, że twarz księżnej wydaje się pulchniejsza i przybiera bardzo "słodki" wyraz twarzy no i nie zapominajmy o ostatnio bardziej wylewnie okazywanych stosunkach z mężem.Jak sądzicie, Letizia jest w ciąży ?

6 komentarzy:

 1. byłoby super, mieliby prezent na 10 rocznicę ślubu;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oby to nie był chłopiec, bo wtedy Leonor straciłaby prawa do tronu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby to była prawda to dla mnie największe zaskoczenie tego roku, jeśli księżna jest w ciąży to powinni pomyśleć o zmianie prawa jeszcze przed porodem. W figurze Letizii jak dla mnie nie widać żadnych zmian, no może poza tym że już kilka dni temu patrząc na jej zdjęcia zauważyłam że jak na bardzo szczupłą osobę ma dość spory biust, twarz moim zdaniem prezentuje się może na nieco pełniejszą ale myślę ze to raczej kwestia ujęcia.Za to nie da się dyskutować z tym że księżna wygląda na bardzo szczęśliwą, a wspólne zdjęcia z Filipem wskazują na gorące uczucie. Widać że to dobry czas w ich małżeństwie. Jeśli to ciąża to pewnie gdzieś 2 miesiąc, a to oznacza że poród przypadł by na maj czyli na 10 rocznicę ich ślubu. Ale się rozmarzyłam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładnie wygląda. Ale ja na jej miejscu ubrałabym taką spódnicę http://badanga.pl/Promocja/5064/Spdnica--skrzane-akcenty- ;)

  OdpowiedzUsuń