czwartek, 21 listopada 2013

Co nosi Victoria?


Zobaczmy ostanie stylizacje Victorii:12 listopada - księżniczka Victoria i książę Daniel wzięli udział w dorocznej gali Królewskiej Szwedzkiej Akademii Nauk Wojennych, która odbyła się w Sztokholmie.


Victoria nosiła suknię od Malene Birger:


13 listopada - księżniczka Wiktoria odwiedziła miasto Pitea w północnej Szwecji.Celem tej wizyty było obejrzenie projektów na temat energii odnawialnej.Victoria miała na sobie płaszczyk COS oraz żakiet, buty i torbę Maene Birger:14 listopada -  księżniczka Wiktoria odwiedziła centrum walki z cukrzycą w szpitalu w Sztokholmie w ramach Światowego Dnia przeciwko cukrzycy.Victoria miała na sobie kostium Matthew Williamson i buty Malene Birger:14 listopada - Victoria spotkała się z ambasadorem Albanii Ruhi Hado. Księżniczka miała na sobie sukienkę od Zary.Księżniczka Wiktoria wzięła udział w seminarium na temat poparcia dla obrony, które odbyło się w Sztokholmie i zostało zorganizowane przez fundację weteranów.Victoria nosiła kurtkę i sukienkę od Flippa K., buty LK. Bennett i torbe Malene Birger:

2 komentarze:

  1. Bardzo piękna jest ta pierwsza, szara suknia, sukienka od Zary i ostatnia zielona sukienka (choć nie podoba mi się ten błyszczący żakiet który dobrała).

    OdpowiedzUsuń
  2. Ze wszystkich stylizacji nie podoba mi się tylko niebieski kostium, cała reszta jest świetna. Victoria jest tak piękna, że wyglądałaby super w worku po kartoflach. Ma gust, elegancję, nosi wysoko głowę jak przystalo na przyszłą królową, a jednocześnie ma tyle wdzięku i jest po prostu sympatyczna :)
    alessandra

    OdpowiedzUsuń