sobota, 16 listopada 2013

Księżna Marie

AR-NOVEMBRE-2013-DIABETE.jpg

Choć na znanych stronach nie pojawiają się zdjęcia księżnej Marie, nie znaczy to, że nie ma ona żądnych wyjść. Kalendarz księżnej jest bardzo zapełniony. W tej notce przestawię Wam kilka ostatnich eventów Marie.

H3-NOVEMBRE2013.jpg

14 listopada -uroczysta kolacja z okazji "Światowego Dnia Walki z Cukrzycą".

Newscom-spnphotosfour846512.jpg

12 listopada - Marie odwiedziła szpital Sønderborg

ENFANTSCLOWN-NOVEMBRE2013.jpgmarieETFILLETTE.jpgNewscom-spnphotosfour846500.jpg

Marie nosiła sukienkę od Missoni 

ROBE-DE-CHEZ-MISSONI.jpg

5 listopada - konferencja UNESCO w Paryżu.

2013_opening_ceremony.jpgUnesco-Generalkonference-i-Paris-6.jpgUNESCO-Generalkonference-i-Paris-4.jpg

Na koniec kilka skanów z październikowego wywiadu księżnej Marie i Jej teścia, księcia Henrika. Wywiadu magazynowi Point de Vue udzielili w języku francuskim:


marie-henrik-janvier-2013.jpgJanvier-2013-M-et-H.jpgTEXTE-2-BIS.jpgtexte-3.jpgjanvier-2013-M.jpgJANVIER-2013-H.jpgjanvier-2013-amalienborg-A.jpg

7 komentarzy:

 1. Bardzo sympatyczną jest osobą księżna Maria,bardzo chętnie oglądam zdjęcia z jej udziałem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Marie. Zawsze taka uśmiechnięta no i oczywiście piękna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie lubię jej. Mało robi, ubrać też się nie umie - często popełnia wpady, a to za obcisła spódnica czy sukienka na "poważne" wyjście, a to za ciasny żakiet...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z taką sylwetką może pozwolić sobie na obcisłą spódniczkę a poza tym wystarczy spojrzeć na księżną a zobaczysz bardzo sympatyczną dziewczynę.Nie sądzę aby mało pracowała ale nie jest żoną następcy tronu tylko 2 w kolejce więc nie zawsze o niej piszą.A poza tym książę Joachim ma szczęście do pięknych żon.Pierwsza żona hrabina Aleksandra też pięknie się prezentowała:)

   Usuń
 4. Piękna jest ta sukienka z Missoni, zielony kolor bardzo pasuje księżnej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szanowna autorko, widzę, że prowadzisz swój blog z dużym zaangażowaniem. Miło się go ogląda. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na pewne błędy merytoryczne. Np. tytuł przysługujący w Hiszpanii córkom królewskim to INFANTKA. Natomiast Inflantka to mieszkanka Inflant (to taka kraina historyczna nad Bałtykiem) A nie podejrzewam Leonory i Sophii o życie w minionych stuleciach ;-) więc jeśli możesz poprawić ten drobiazg blog na pewno zyska na profesjonalizmie. Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzadko o niej słyszę.

  OdpowiedzUsuń