czwartek, 14 listopada 2013

Losowe wiadomości

Crown Princess Mette-Marit 2010Wczoraj Pałac poinformował, że księżna Mette-Marit przejdzie operację, aby usunąć przepuklinę dysku na szyi i zmniejszyć nacisk na nerwy. Jak poinformowano, lekarze, ze względów zdrowotnych, zalecili jak najszybszą operację. Zabieg zostanie przeprowadzony w ciągu kilku najbliższych dni w Oslo University Hospital. Księzna spędzi kilka dni po operacji w szpitalu. Po okresie rekonwalescencji, księżna rozpocznie rehabilitacje. Jest zbyt wcześnie, aby określić, czy zwolnienie lekarskie będzie musiało zostać przedłużone. Wizyta pary książęcej w Atlancie, Georgia, USA, jest zatem odwołana.Charltte Casiraghi i Gad zostali zauważeni w Nicei. 

1.jpg

Książę Filip i księżna Letizia odbywają obecnie wizytę w USA.***
Nie zapominajmy, że dziś książę Karol świętuje 65 urodziny. Wszystkiego Najlepszego !


Bardzo się ciesze, że podczas mojej nieobecności przez kilka dni, sami wymienialiście się najnowszymi informacjami i nawiązała się choć krótka rozmowa, mam nadzieję, że będzie tak dalej.

***

Jutro po południu pojawi się notka z wizyty króla i królowej Holandii do Rosji, postanowiłam, że wizytę księżnej Letizii i księcia filipa jedynie podsumuję, wszyscy macie dostęp do zdjęć i informacji, więc sądzę, że będzie to miła odmiana, i bardziej skupię się na stylizacjach księżnej. Na sobotę zaplanowałam dwie notki, jedną rano, drugą wieczorem ;)

***

A następny weekend, będzie nazwany... "Weekendem z królową Maximą", zaplanowałam sześć notek, zaczynamy 22 listopada ;)  

5 komentarzy:

 1. Oby z księżną było lepiej, czekam na notki ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak widać, u Charlotte rozwiązanie coraz bliżej, mam nadzieję, że będzie córeczka, śliczna jak mamusia, babcia i prababcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Letizia chyba jednak nie jest w ciąży :-((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie, szkoda, bo to ostatni gwizdek ;(

   Usuń
 4. Tak, prosimy o wątek o stylizacjach Letizii, uwielbiam jej styl :)
  alessandra

  OdpowiedzUsuń