sobota, 23 listopada 2013

Weekend z Maximą - styl cz.1

W przypadku królowej Maximy, wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do domu mody Natan. Sukienki tej marki królowa wybiera najczęściej i trzeba przyznać, że te stroje odzwierciedlają Jej charakter.Powyżej jedna z nowych kreacji Maximy, mogliśmy ją oglądać 23 września


W dniu Inauguracji króla, na podpisanie aktu abdykacji Maxima, wybrała sukienkę, dość świecącą i może niezbyt odpowiadającą na taką okazję. 


Kolejna stylizacja, modna, ale nie jestem pewna czy pasuje do Maximy.

 

Oczywiście zdarza się, że kilka osób nosiła takie same lub bardzo podobne stroje. Najczęściej zdarza się to w przypadku Maximy i Matyldy, Jednak identyczną sukienkę, którą widzimy powyżej w kolorze czerwonym nosiła księżna Stephanie z Luksemburga w dniu swoich zaręczyn.Maxima i Claire, moim zdaniem sukienka wygrywa ;)Oczywiście w tej notce, nie może zabraknąć także Matyldy w tych samych projektach ;) 


Dom mody Natan w dużym stopniu kładzie nacisk na kolory, często jaskrawe, co do Maximy pasuje idealnie. Wydaje mi się, że właśnie dlatego tak często wybiera ta markę. Przecież z pochodzenia jest żywiołową Argentynką, a Argentyńczycy uwielbiają jasne, jaskrawe barwy i...zabawę. Królowa w sama powideziała wywiadzie poprzedzającym Inaugurację, że jest Argentynką, uwielbia tańczyć i mimo wszystko pozostanie sobą.Naszczesice Natan projektuje także bardziej stonowane komplety, których także nie brak w, z pewnością obszernej garderobie Maximy.Dziś około 22.00 druga część ;)

3 komentarze:

 1. Nie podoba mi się ostatnio modowy kierunek którym podąża księżna. Kolor w kreacjach jak najbardziej na plus, ale te wszystkie bombastyczne kroje ubrań, zdobienia, przesadziste nakrycia głowy a zwłaszcza dziwaczna wielka biżuteria o której nic w notatce nie wspomniałaś sprawiają że księżna wygląda ciężko a czasami nawet śmiesznie. Moim zdaniem Maxima powinna stawiać na prostotę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy nie wydaje się Wam,że królowa w ostatnim czasie ma bardzo wygladzoną twarz,a szczególnie czoło?

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się w czerwieni i niebieskim, pasują jej. Mniej podobają mi się stonowane kolory. Zdecydowanie Maxima powinna stawiać na sukienki i spódnice, w spodniach, zwłaszcza luźnych, wygląda dość przysadziście. Ale i tak jest ładna :)
  alessandra

  OdpowiedzUsuń