piątek, 13 grudnia 2013

Mette-Marit i Haakon na konferencji + plotki o rozwodzie


Książę Haakon i księżna Mette-Marit wzięli udział w konferencji NORAD w Oslo.Pałac poinformował także, że książę i księżna wraz z dziećmi spędzą tegoroczne święta w Uvdal. Para królewska wraz z księżniczką Marthą Luisą Wigilię spędzą w Oslo. 


Wspomnieliście w komentarzach o rzekomym rozwodzie Mette-Marit i Haaakona. Czy to prawda ? Moim zdaniem nie. Oczywiście w tej sprawie pałac milczy. 

Ale zacznijmy od początku. Poniżej widzimy Ole Roberta Reitan (spadkobierce Rema1000 Imperium), zdjęcie zostało zrobione w maju 2005 roku w Skaugum. Właśnie z Nim Mette-Marit według tabloidów miała / nadal ma romans. Księżna miała spędzić z nim noc i się... zakochać. Reitan jest bardzo bogaty, ma żonę i trójkę dzieci.   


Tak jak wspomniałam, pałac milczał i milczy nadal, obecnie plotki w samej Norwegii ucichły. W tej sprawie głos zabrała jedynie królowa, którą zapytano o to wprost na jednym z wyjść, odpowiedziała po prostu:

"Para jest nadal razem".


Moim zdaniem są to plotki wyssane z palca. Haakon i Mette-Marit to jedna z najpiękniejszych par książęcych, a już na pewno najbardziej zakochana.

***11.12. Książę Haakon i Marius Borg Hoiby wzięli udział w Koncercie z okazji wręczenia Nagród Nobla w Oslo.  

11 komentarzy:

 1. krowa z bękartem...tez mi przyszła królowa...

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda tworzą bardzo ładną parę i robią wrażenie bardzo zakochanych:)

  OdpowiedzUsuń
 3. http://sofia-hellqvist.blogspot.com/ blog godny polecenia na pasku bocznym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O masz rację, nie widziałam wcześniej tego bloga ;)

   Usuń
 4. Ja też nie wierzę w te plotki. To najbardziej dobrana i kochająca się para po Fredzie i Mary. A poza tym nie wyobrażam sobie innej królowej niż Mette-Marit.

  OdpowiedzUsuń
 5. http://vimeo.com/81750146- zakochałam się w Estelle :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również, to najsłodsza dziewczynka na świecie ;)

   Usuń
 6. Ale Haakon jest przystojny:) Lubię ich rodzinę i historię ich miłości.
  A skoro Mette-Marit ma się ze swoim rzekomym "kochankiem" znać od 8 lat, to plotki o romansie są tym bardziej nieprawdopodobne. Bo naprawdę przez tyle lat para książęca utrzymywałaby fikcyjne małżeństwo i udawała szczęśliwą rodzinkę?

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, oglądałaś może film Księżniczka i żołnierz, wiesz może jak potoczyły się dalsze losy pary ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, że oglądałam. Co do dalszych losów: Meriam w czerwcu 2001 z pomocą prawnika nawiązała kontakt z rodziną, widocznie wtedy już chciała powrócić do Bahrajnu. Po atakach 9 września jej rodzina bojąc się o jej bezpieczeństwo (mimo, ze wcześniej wynajęli płatnego mordercę żeby ja zabił, FBI go złapało) bo wzrosła nienawiść do arabów w USA zezwoliła na jej powrót do domu i uzyskała przebaczenie królewskie, nie przysługiwał Jej już jednak tytuł JKW. 17 listopada 2004 roku, w dzień po 5. rocznicy ślubu, para wzięła rozwód, gdyż - pochodząc z odmiennych kultur, wyznając inne religie - "nie tworzyli zgodnego małżeństwa". Co więcej, ona była przyzwyczajona do luksusów, a on nie był w stanie jej tego zapewnić. Według słów Johnsona, Meriam już od roku intensywnie cieszyła się nocnym życiem Las Vegas.

   Usuń
 8. http://ksiazeharry.blogspot.com/


  u mnie nowa notka :)

  OdpowiedzUsuń